Oni nam zaufali...

Jesteśmy dumni ze współpracy z naszymi Klientami.
Dołącz do nich. Setki zrealizowanych projektów
gwarantują Ci udane wdrożenia.

Wenus i Mars

Wdrożenie i rozwój systemów Wenus i Mars. Są to kluczowe systemy banku, które wspierają obsługę procesów kredytowych. Wenus automatyzuje zadania realizowane w trakcie przeprowadzania procesu obsługi wniosku kredytowego. Natomiast Mars identyfikuje i monitoruje ryzyka związane z produktami kredytowymi. Rozwiązania te przeszły gruntowną przebudowę interfejsu użytkownika, co sprawiło że praca na nich jest jeszcze prostsza i bardziej ergonomiczna.

ING Cards Online

Wdrożenie aplikacji Cards Online – rozwiązania dedykowanego dla użytkowników korporacyjnych kart płatniczych. System zwiększa bezpieczeństwo korzystania z kart poprzez umożliwienie szybkiej weryfikacji transakcji. Daje klientom banku dostęp do kluczowych danych o kartach, transakcjach, rozliczeniach i limitach, umożliwia zarządzanie kartą (np. zmiana PIN, zastrzeżenie karty). Rozwiązanie pozwala na generowanie i wysyłkę zestawień transakcji cyklicznie oraz „na żądanie”.

BIK Data

Portal prezentujący niezbędne informacje dla kadry zarządzającej instytucji współpracujących z BIK. Dane są prezentowane w formie przejrzystych wizualizacji i raportów oraz wskaźników. Kokpit managerski zawiera również funkcjonalność alertów dla przekroczenia wartości określonych wskaźników oraz notyfikacje (news) z BIK. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach mobilnych – tabletach i smartfonach (platforma iOS, Android).

CA Navigator

Unikalne na rynku rozwiązanie wychodzące od badania potrzeb klientów, które pomogą dobrać adekwatne do nich produkty finansowe oraz wykonywać ich symulacje. CA Navigator umożliwia m.in. zapisanie wybranych symulacji i kontynuację procesu w dowolnym kanale i z dowolnego urządzenia. Dzięki zastosowaniu technologii RWD klienci i doradcy mogą z niej korzystać zarówno na urządzeniach PC/laptop, tablet czy smartphone.

Notification Server (bramka push) to rozwiązanie, które wspiera Bank Zachodni WBK w prowadzeniu komunikacji PUSH kierowanej do użytkowników bankowości mobilnej. Rozwiązanie jest przystosowane do dystrybucji różnego rodzaju powiadomień na urządzenia z systemem iOS i Android związanych zarówno z komunikacją marketingową a także z informacjami transakcyjnymi (BLIK oraz mobilna autoryzacja).

Rozwiązanie na tablety służące do badania profilu behawioralnego Klienta, w celu zapewnienia Klientowi odpowiedniej obsługi i produktów finansowych adekwatnych do jego potrzeb. Po wypełnieniu ankiety Klient otrzymuje informacje nt. swojej osoby, a doradca dodatkowo informację, jaką kategorię produktów oferować Klientowi.

Zapraszam do kontaktu

Anna Pietroń

Anna PietrońDivision DirectorPokaż całą treść

Wypełnij formularz, aby pobrać materiały

pokaż pełną treść zgody
pokaż pełną treść zgody